عسل دیابتی چیست ؟

عسل دیابتی

عسل دیابتی همان عسل طبیعی خالص و خامی می باشد که ما در فروشگاه عسل یک به فروش می رسانیم. اما برخی از همکاران عزیز ما به این علت که می خواهند این موضوع را بین بیماران دیابتی جا بندازند که درسته عسل شیرین هست اما برای بیماری دیابت هیچ ضرری ندارد.

ما در این مقاله قصد داریم عسل دیابتی را کاملا برای شما باز بکنیم تا متوجه این موضوع شوید. اصلا ما عسل دیابتی نداریم یعنی هر عسل اسم خودش را از گل یا گیاهی که زنبور عسل از آن تغذیه کرده گرفته است.

پس ما گل یا گیاهی به نام دیابت نداریم. بلکه گرده گل یا ژل رویال داریم که محصولات زنبور عسل هستند.

اگر درحال مطالعه این مقاله هستید به شما تبریک می گویم. چون به فکر سلامتی خودتان هستید و این ارزشمند ترین چیز در این دنیا می باشد.

اسم عسل دیابتی از کجا آمده؟

عسل دیابتی در واقع عسلی می باشد که به بیماران دیابتی ضرر نمی رساند اما برخی همکاران برای اینکه محصولات خودشان را بفروشند به مشتریانی که دیابت دارند عسل دیابتی می فروشند.

از کجا بفهمم عسلی که می خرم برای بیماری دیابت من مشکل ایجاد نمی کند؟

دوست من اگر بیمار دیابتی هستید در انتخاب عسل خودتان بسیار دقت کنید. از آنجایی که شما با خوردن چیزهای شیرین طبیعی مثل (کشمش یا عسل) می توانید از لذت مواد قندی بهره ببرید عسل یکی از بی نظیر ترین گزینه های موجود برای دیابت می باشد اما فقط عسل طبیعی تکرار می کنم فقط عسل طبیعی.

تا چه قدر می توانیم از عسل طبیعی استفاده بکنیم؟

بیماری دیابت را باید جدی بگیریم تا صدمه ای به بدن خود وارد نکنیم. پس در مصرف عسل طبیعی هم باید مراعات بکنید. پیشنهاد بنده به افراد دیابتی این هست که اگر علائمی دارید که متوجه می شوید قند شما بالا رفته حتما در هنگام مصرف عسل علائم بیماری خود را آگاهانه بررسی بکنید تا قندتان بالا نروی و دچار مشکل نشوید.

  درمان ناباروری با ژل رویال

عسل دیابتی را از کجا تهیه بکنم؟

اگر فروشنده مطمئن می شناسید حتما به آن مراجعه بکنید و از او عسل طبیعی خود را بخرید اما اگر فروشنده معتبری نمی شناسید. شما می توانید از همین جا یعنی فروشگاه اینترنتی عسل یک، عسل طبیعی خود را تهیه بکنید.

آیکون عسل یک

به دنبال عسل طبیعی و خام هستید؟

عسل یک با ضمانت بازگشت وجه عسل طبیعی ارائه می دهد.

تماس با : ۰۹۱۲۰۶۴۱۰۱۴            ۶۳۱۵۷۷۲ – ۰۲۶۳

چرا برای افراد دیابتی عسل طبیعی را پیشنهاد می دهیم؟

از آنجایی که قندی که وارد بدن افراد دیابتی می شود بدن نمی تواند آن را دفع بکند، باید از مواردی استفاده بکنند که از طبیعت گرفته شده باشد. به این دلیل که بدن افراد دیابتی هیچ مشکلی با عسل طبیعی ندارد. به همین منظور مواد قندی عسل به خودی خود دفع می شود. افرادی که دیابت نوع ۲ دارند راحت تر می توانند از عسل طبیعی استفاده بکنند.

این نکته را باید بدانید که عسل دارای مواد قندی می باشد هر چند کم است اما وجود دارد. پس این ذهنیت که عسل طبیعی هیچ مواد قندی ندارد اشتباه می باشد. اما این مواد قندی از خود گل و گیاه توسط زنبور عسل گرفته شده است.

آیا با پزشک برای مصرف عسل دیابتی مشورت بکنیم؟

اگر تحت نظر پزشک خودتان هستید حتما از پزشک تان مشورت بگیرید. و این نکته را به یاد داشته باشید که برخی از پزشکان به مصرف عسل گارد دارند. نه با خود عسل طبیعی با عسل های تقلبی که در بازار وجود دارد.

عسل طبیعی برای پیشگیری از دیابت

عسل دیابتی چیست

مطمئنا پیشگیری بهتر از درمان می باشد. افرادی که الان در حال حاضر دچار بیماری دیابت شده اند زمانی این بیماری را نداشتند و پیشگیری هم نکردند تا دچار این بیماری نشوند. پس همین حالا بهترین زمان برای پیشگیری می باشد. راهی که من برای پیشگیری برای شما در نظر دارم مصرف عسل به جای قند یا شکر می باشد. عسل همان طعم و حتی بهتر از قند را به شما می دهد.

  رنگ عسل طبیعی:راز بزرگ

آیا عسل دیابتی بیماری دیابت شما را درمان می کند؟

مصلما خیر این بیماری با عسل درمان نمی شود اما به شما قول می دهم که اگر نکاتی را که به شما گفتم را رعایت بکنید می توانید از طعم لذیذ عسل طبیعی نهایت استفاده را ببرید. و هیچ ضرری به سلامتی شما وارد نکند.

پیشنهاد ویژه

حتما قبل از خرید عسل از فروشنده ای که عسل تهیه می کنید میزان ساکارز عسل را بپرسید. در واقع ساکارز عسل میزان قند عسل را نشان می دهد باید ساکارز زیر ۵ درصد باشد و اگر فروشنده ای از میزان ساکارز عسل خود اطلاعی نداشت به هیچ وجه از آن فروشنده عسل تهیه نکنید.

حتما این مقالات را بخوانید

محصولات پیشنهادی برای دیابت

برای خرید عسل طبیعی (زمانی که موس روی محصول)  روی سبد کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با عسل یک