قوانین و مقررات وب سایت فروشگاهی آنلاین عسل یک

۱- این وب سایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند.

تمامی فعالیت وبسایت عسل یک منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت کردن این قوانین و مقررات می‌باشد.

در آینده ممکن است قوانین و مقررات سرویس یا خدمات به مشتریان تغییر کند، تمامی تغییرات در این صفحه بروزرسانی خواهند شد و از طریق ایمیل به مشتریان اطلاع داده می‌شود و شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از خدمات و سرویس های وبسایت عسل یک به معنی پذیرش قوانین است.

تعریف مشتری

کسی است که در هنگام خرید اطلاعات خود را در فرم سفارش ثبت می‌کند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

تمامی مشتریان می‌توانند سفارشات خود را در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز ثبت نماید. وضعیت کلیه سفارشات از طریق ایمیل به اطلاع مشتریان خواهد رسید.

عسل یک می‌تواند بدون اطلاع رسانی قبلی سفارش گیری و فروش را متوقف کند و تمامی سفارشات ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش تمام و یا بخشی از کالا ها به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای عسل یک محفوظ است.

در صورت بوجود آمدن خطا در قیمت و ارزش ریالی محصولات موجود در سایت، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای عسل یک محفوظ است. در اسرع وقت وجوه دریافتی به حساب اعلام شده توسط مشتری برگشت داده می‌شود و مشتری با ورود به سایت عسل یک می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

مشتریان/کاربران باید هنگام سفارش محصول مورد نظر، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج شماره تماس‌های همراه، آدرس دقیق، ایمیل توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد ذکر شده به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، عسل یک می‌تواند جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش، از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

نحوه خرید محصولات

راه های مختلفی وجود دارد که هر کدام را به صورت کامل توضیح می دهیم.

۱- خرید آنلاین

برای خرید آنلاین هر محصولی که دوست دارید کافیه روی دکمه افزودن به سبد خرید کلیک کنید سپس وارد صفحه خرید می شوید و دکمه اقدام به پرداخت را کلیک کنید سپس مشخصات ضروری را مثل نام و آدرس و شماره تلفن را وارد بکنید. بعد از آن دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید و مبلغ مورد نظر را پرداخت بکنید.

۲- از طریق تماس تلفنی

کافیه با شماره تلفن ۰۹۱۲۰۶۴۱۰۱۴ تماس بگیرید و اطلاعات خودتان را بدهید تا محصول را درب منزل تحویل بگیرید.

۳-از طریق پیامک

کافیه نام محصول را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

نحوه پرداخت

می توانید به دو صورت پرداخت امنی داشته باشید.

۱- پرداخت آنلاین 

می توانید هزینه پرداخت محصول را به صورت آنلاین با درگاه امن زرین پال انجام دهید.

این روش سریع ترین راه ممکن برای رسیدن محصول به دست شماست.

۲- پرداخت کارت به کارت

کافیه هزینه سفارش موردنظر را از طریق دستگاه خود پرداز (ATM) یا با همراه بانک خودتان به شماره کارت ۷۲۸۸-۷۷۹۹-۳۳۷۶-۶۱۰۴ به نام احسان حق زارع واریز نمایید.

نحوه ارسال

هزینه ارسال محصولات کاملا رایگان می باشد.

بعد از اینکه شما سفارش خود را ثبت کردید محصول شما بسته بندی و آماده ارسال خواهد شد. تمام محصولات بسته به حجم خرید شما از طریق شرکت پست، یا باربری ارسال خواهد شد

اگر سفارش قبل از ساعت ۱۱ ثبت شود در همان روز کاری ارسال خواهد شد. پس از آن، روز بعد کاری محصول شما از طریق پست ایران ارسال می شود.

زمان تحویل:

سفارشات پرداخت آنلاین:ارسال محصولات در کرج در همان روز کاری خواهد بود.

سفارشات پرداخت آنلاین: تهران ، البرز حدودا ۱ تا ۲ روز کاری مراکز استان ها و شهرستان ها حدودا ۲ تا ۳ روز کاری شهرهای دور و روستاها به مدت ۳ الی ۵ روز

پیگیری سفارشات

بعد از خرید می توانید درخواست کد مرسوله کنید تا ما شناسه مرسوله را برای شما ارسال بکنیم تا از سفارش خود اطلاع داشته باشید.