عسل عناب؛ 7 خواص معجزه آسا عسل عناب

عسل عناب یکی از کم یاب ترین عسل های ایران است. خواص عسل عناب معجزه می کند، من عاشق این عسلم سرشار از مواد معدنی و ویتامین است. خودش به تنهایی یک غذای کامل با  تمام ویتامین های خاص در ادامه مطلب می خوام در مورد قیمت عسل عناب و خاصیت عسل عناب با شما صحبت کنم.

خواص عسل عناب

۷ فواید عسل عناب را به صورت کامل با شما در میان میگذارم  که اگر در خرید عسل عناب شک داری با آگاهی کامل و با اطمینان این کار را انجام بدی. شک نکن هر عسلی بخری در نهایت تو برد می کنی. من به تو قول میدم اگر عسل خور بشی و روزی یک قاشق عسل بخوری ۹۰ درصد بیماری هات از بین میره.

۱قلب خوب کار می کنه!

یکی از اصلی ترین خواصیت عسل عناب تقویت قلب و سلامتی قلبه؛ می تونه به قلبت کمک کنه تا وظیفه خون رسانی خودش را به درستی انجام بده. یکش اینکه که کلسترول خون را کم می کنه تا به قلب کمک کنه. خاصیت آنتی اکسیدانی عسل عناب باعث میشه که سیستم قلب و عروق در سلامتی کامل باشه.

اگر می خوای قلب سالم داشته باشی عسل بخور فرقی نمی کنه چه عسلی روزانه عسل طبیعی با کیفیت بالا مصرف کن قول میدم سلامت خودت را بیمه کنی.

۲استرس را اربین می بره

خیلی به من میگن یع عسل معرفی کن که برای افسردگی و اعصاب خوب باشه؛ بیا این عسل عناب برای رفع اضطراب و استرس. اگر فرد استرسی هستید عسل عناب و عسل گون و عسل آویشن و عسل چند گیاه سایت عسل یک را تست کنید تا اعصابتون آرام بشه.

عسل عناب سروتونین دارد و همین موضوع به سلول های عصبی کمک می کنه تا انتقال پیام های را سریع تر و با خلق و خوی آسودتر با دیگران ارتباط برقرار کنید. ترکیب خاصیت عسل عناب و رزشک هم می توانه به شما کمک کنه.

۳کمک کننده به معده

یه چیزی میگم تا آخرش را برید. هر عسل که طبیعی باشه برای معده خوبه عسل عناب هم جزو همین عسل هاست. خواص عسل برای معده یه خاصیتی که برای همه نوع عسل طبیعی صدق میکنه.

این چیزی هست که از قرن ها پیش حتی انسان های اولیه از آن برای درد معده خودشان استفاده می کردند.(خدایش اون موقع چه عسل هایی می خوردن!!! ). عسل عناب اسید معده را کنترل می کند تا از حد خودش بالا نزه تا آسیبی به معده وارد نشه.

اگر بعد از غذا معده درد دارید؛ حتما بعد از غذا یک قاشق غذاخوری عسل میل کنید. این کار را به مدت ۴۰ روز انجام بدید معجره اش را می بینید.

۴راحت بگیر بخواب

اگر شب اذیتی نمی تونی بخوابی در کنار عسل طبیعی میل کردن این چند تا کار را انجام بده قول میدم بخوابی.

  1. یک ساعت قبل خواب گوشی و کامپیوتر استفاده نکن.
  2. اتاقت را کاملا تاریک تاریک کن طوری که هیچ جا را نبینی.
  3. قبل خواب سعی کن کمی کتاب بخونی.
  4. تو رختخواب تو دلت شکر گذاری کن ؛ هر چی که داری.
  5. اگر این کار را انجام دادی خوابت نبرد ناامید نباش.
  6. زور نزن که بخوابی بدتر خوابت نمی بره، راحت باش

۵مغز قوی داشته باش.

مغز نیاز به مراقبت داره(عسل طبیعی خوردن)، نیاز به ورزش داره (یادگیری چیز جدید)؛ نیاز به رسیدگی داره (با خودت در صلح بودن)؛ عسل عناب می توانه حافظتو بهبود و قوی تر کنه باید باور کنی تا برات اینطور رقم بخوره. عسل طبیعی عناب استفاده کن که دچار آلزایمر نشی، اگر یه خورده سنت رفت بالا همه چیزو فراموش کنی ، باید الان به فکر خودت باشی.

وقتی مغز دچار آلزایمر بشه خیلی سخت درمان میشه الان که جوان هستی برای خودت ارزش قائل باشد از خوراکی به نام عسل طبیعی استفاده کن. بلاشک به نفع تو خواهد بود. عسل شاداب کننده است پس به امید روی که هر ایرانی توانایی استفاده از یک قاشق عسل در روز را داشته باشه.

۶آنتی اکسیدان

چقدر بگیم عسل طبیعی آنتی اکسیدان داره، عسل عناب سرشار از آنتی اکسیدان مثل ویتامین های A و C و B است. آنتی اکسیدان بودن عسل می تونه به سلول هایی که آسیب دیده کمک کنه تا خودشان را بهبود بدن تا خدایی نکرده دچار سرطان نشید.

۷خواص عسل عناب، ضد التهاب

عسل عناب ضد التهاب هست، شاید بگی یعنی چی؟ وقتی دچار بیماری سرماخوردگی میشی قسمت گلو دچار التهاب میشه، قرمز میشه. درد میکنه، آب گلوتو راحت قورت نمیدی، این میشه معنی التهاب

عسل عناب خاصیت ضد التهابی داره عنصری به نام ساپونین در عسل وجود داره که این فایده ضد التهابی را در خودش جا داده ، یعنی با خوردن عسل قسمت هایی که در بدن دچار التهاب شده را درمان میکنه.

عسل عناب فلاونوئیدها و پلی ساکارید داره که می تونه به سیستم ایمنی کمک کنه تا التهاب را کاهش بده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *