نحوه مصرف ژل رویال

نحوه مصرف ژل رویال سوال بسیاری از دوستان می باشد. بلاخره نحوه مصرف ژل رویال یا هر ماده غذایی را باید بدانیم تا بهترین بهره را از آن ببریم. ما در این مقاله قصد داریم به طور کامل نحوه مصرف ژل رویال را برایتان شرح بدهیم. پس کمی با حوصله این مقاله را بخوانید.
ژل رویال یکی از بی نظیرترین ماده غذایی هست که زنبور عسل آن را تولید می کند. و متاسفانه مردم عزیزمان هیچ آگاهی نسبت به نحوه مصرف ژل رویال ندارند. امیدوارم با خواندن این مقاله از خواص ژل رویال نهایت استفاده را ببرید. برای خرید اینترنتی ژل رویال می توانید با ما تماس بگیرید و بهترین ژل رویال را دریافت کنید.

میزان دوز مصرفی ژل رویال

دوز مصرفی ژل رویال را باید بدانیم و از این دوز بیشتر استفاده نکنیم تا سلامتی خود را به خطر نیندازیم. در ایام قدیم معمولا از دوز های بالایی استفاده می کردند. در واقع بدن آنها به ژل رویال عادت کرده بوده است اما در ایام حال حاضر این دوز کم تر شده تقریبا می توان به ۳/۰ گرم اشاره کرد. البته این مقدار به صورت عادی توصیه می شود. و در جوامع مختلف مقدار مصرف ژل رویال متفاوت می باشد.

طبق تجربه و تحقیقاتی که دانشمندان درباره نحوه مصرف ژل رویال و مقدار مصرف ژل رویال انجام دادند. می توان از ۱ تا ۶ گرم ژل رویال مصرف کرد. البته باز به خود شخص برمی گردد که چقدر دوست دارد از ژل رویال استفاده بکند.

ژل رویال را می توان به شکل های زیر تهیه نمود.

 1. ژل رویال خام (ژل رویال تازه)
 2. ژل رویال به صورت ژله نرم (خشک شده)
 3. ژل رویال ترکیب با عسل

موثرترین نحوه مصرف ژل رویال چیست؟

همانطور که گفتیم ژل رویال را می توانیم به ۳ طریق خریداری بکنیم که هر کدام کم و بیش خاصیت هایی دارد. طبق تجربه و آزمایشاتی که شده کم ترین تاثیر گذاری (دریافت خواص ژل رویال) را ژل رویال که به صورت خشک شده می باشد را دارد. و بیشترین تاثیرگذاری را ژل رویال خام (تازه) و ژل رویال ترکیب با عسل بر روی بدن ما می گذارد.

البته که ژل رویال خام را بعد از استخراج از کندو سریعا باید آن را منجمد بکنیم تا از خاصیت ژل رویال کاسته نشود. با اینکه این کار دشوارترین کاری است که ما باید بکنیم تا ژل رویال را سالم نگه داریم.

به دنبال ژل رویال اصل برای درمان بیماری هستی؟

عسل یک با بهترین کیفیت ژل رویال و با مناسب ترین قیمت در خدمت شماست.

طریقه حفاظت از ژل رویال

 • ۲ تا ۵ روز داخل کندو زنبور
 • فقط ۵ دقیقه خارج از کندو زنبور و در دمان بین ۱۴ تا ۲۴ درجه سانتی گراد
 • ۵ ماه، در صورت نگهداری در یخچال البته در دمای بین ۴ تا ۶ درجه سانتی گراد
 • ۲ سال، در صورت نگهداری در فریزر (تقریبا در دمای ۲۰- درجه سانتی گراد)

چقدر ژل رویال مصرف بکنم؟

میزان مصرف پیشنهادی ژل رویال ما هر روز بین ۱ تا ۶ گرم به مدت ۳۰ تا ۸۰ روز هست. البته بعد از مصرف این دوره باید ۲۰ روز تمام ژل رویال مصرف نکنید.

زمان مصرف ژل رویال

برای اینکه تاثیرگذاری ژل رویال بیشتر شود حتما آن را به صورت ناشتا و تقریبا ۱۰ الی ۲۰ دقیقه قبل از خوردن غذا مصرف بکنید.

اگر می خواهید میزان مصرف خود را بیشتر بکنید باید زمان استراحت بیشتری در نظر بگیرید.

نحوه مصرف ژل رویال برای درمان یا بهبود بیماری ها

این نکته را باید بدانید که میزان مصرف (دوز) هر کسی با توجه به شرایط فیزیکی بدن او متفاوت می باشد.

نحوه مصرف ژل رویال برای پوکی استخوان

برای اینکه از پوکی استخوان جلوگیری بکنیم می توانیم ژل رویال را در طی دو مرحله در سال استفاده بکنیم که هر بازه زمانی بین ۲۵ تا ۶۵ روز می باشد. و میزان مصرف ژل باید تقریبا ۲/۰ گرم باشد. ژل رویال به کمک بدن از طریق جذب کلسیم مورد نظر می شود.

طریق مصرف ژل رویلا برای سندروم پس از یائسگی

طبق تحقیقی که در دانشگاه بلغارستان توسط دکتر گیورگپف شده زنانی که در دوران یائسگی، روزانه بین ۷/۰ تا ۱ گرم در بازه زمانی ۸۰ روزه ژل رویال مصرف کردند. بهبودی بسیار بالایی را مشاهده کردند. از جمله

 • کاهش مشکلات قلبی
 • کاهش پوکی استخوان
 • کاهش و از بین رفتن اختلالات در ناحیه آلت تناسلی زنانه
 • کاهش افسردگی
 • کاهش خستگی

نحوه مصرف ژل رویال برای سرماخوردگی

ژل رویال کاملا با ویروس مشکل دارد و با آنها تا از بین بردنشان می جنگد. و کمکی به بدن ما می کند این هست که سلول های ایمنی ما را بیشتر می کند تا با ویروس ها مقابله بکنند. برای اینکه ویروس سرماخوردگی یا آنفولانزا را در بدن خود از بین ببرید مصرف ۳ تا ۵ گرم ژل رویال در بازه زمانی یک هفته ای را پیشنهاد می دهیم. البته می توانید از این ژل برای پیشگیری هم استفاده بکنید تا سرما نخورید.

نحوه مصرف ژل رویال برای افسردگی

ژل رویال به خودی خود دارای خاصیت ضد افسردگی می باشد. به تجربه دیده شده که کسانی که به صورت منظم ژل رویال استفاده می کنند از روحیه پرنشاط تری برخوردار هستند. طوری که با هر بار مصرف ژل رویال از لحاظ انرژی، روحی و روانی شارژ می شوند.

میزان مصرف ژل رویال برای افسردگی بین ۲ تا ۵ گرم بین بازه زمانی بین ۲۵  تا ۳۵ روزه می باشد و زمان استراحت این دوره یک تا دو هفته می باشد.

موارد منع مصرف ژل رویال

زمانی نمی توانید از ژل رویال استفاده بکنید که به آن حساسیت یا آلرژی داشته باشید. برای اینکه بفهیم که آیا به ژل رویال حساسیت یا آلرژی داریم در ابتدای مصرف فقط کمی از ژل رویال استفاده می کنیم و خودمان را تحت نظر می گیرم تا ببینیم آیا ژل رویال با بدن ما سازگار می باشد یا خیر اگر مشکلی نبود می توانیم کم کم به مقدار مصرف خودمان بیشتر بکنیم.

اگر به هر یک از محصولات زنبور عسل آلرژی دارید باید در اولین مصرف ژل رویال خودتان دقت بکنید. البته درمان حساسیت های فصلی با گرده گل امکان پذیر می باشد.

دقت کنید که اگر با مصرف ژل رویال این علائم زیر را داشتید سریعا مصرف را قطع کنید.

 • احساس خارش در گلو
 • به سختی نفس کشیدن
 • احساس درد درسیستم گوارش بدن

و افرادی که بیماری آسم یا بیماری های شبیه به آسم و تنگی نفس دارند باید تحت نظر پزشک ژل رویال مصرف بکنند.

نحوه مصرف ژل رویال برای شکستگی‌ها

شکستی امری بدهی برای هرکسی می باشد. از ژل رویال می توان برای بهبود شکستگی استفاده کرد پیشنهاد ما استفاده در یک بازه زمانی ۴۰ روزه به میزان ۲ گرم  می باشد. اگر این طور مصرف بکنید می توانید در بهبود شکستگی استخوان ها کمک شایانی بکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *