قیمت عسل طبیعی در سال 99

قیمت عسل طبیعی

قیمت عسل طبیعی به عوامل خیلی زیادی بستگی دارد ازجمله کیفیت آن (خواص عسل) مقدار ساکارز و نوع عسل که اصلی ترین فاکتور قیمت عسل می باشد. هدف ما از ایجاد این مقاله قیمت عسل طبیعی در سال  ۹۹ هست و البته عوامل تعیین کننده قیمت عسل را بازگو می کنیم.

 

اولین مطلبی که دوست دارم بگم این هست که عسل طبیعی در مملکت خودمان داریم و من به شما اثبات می کنم این موضوع را اگر شما بخواهید. بعضی از مردم کشورمان همیشه این فکر را دارند که اصلا عسل طبیعی در کشور خودمان نداریم و همه زنبوردارها از شکر استفاده می کنند.

 

خیلی صادقانه می گم در کشورمان عسل طبیعی و خالص وجود دارد البته که از عسل تقلبی کمتر هست ولی عسل طبیعی وجود دارد با مدرکی ما از خودمان داریم این موضوع را بیان می کنیم.

 

موضوع مهم این هست که شما باید بهای عسل اصل را پرداخت کنید البته در این مورد هم صحبت می کنیم که چطور عسل طبیعی را از قیمت آن شناسایی بکنیم.

 

مگر ممکن است شما بخواهید عسل طبیعی را با پایین ترین قیمت آن را تهیه کنید پس اولین قدم برای آگاهی شما این هست که قیمت عسل طبیعی پایین نیست. و عسل با قیمت پایین چیزی جز عسل تقلبی نصیب شما نخواهد شد.

 آیا با قیمت عسل می توانیم اصل بودن آن را تشخیص بدیم؟

اگر فقط معیار شما قیمت عسل باشد نه نمی توان تشخیص داد ولی اگر یکی از فاکتورهای تشخیص باشد می توان تا حدودی به آن مطمئن شد. اما باید کمی آگاهی از نحوه قیمت عسل فروشندگان عسل داشته باشید. که به طور کامل آن را بیان می کنم.

قیمت عسل طبیعی

برخی فروشندگان قیمت های بسیار پایین دارند که مشخصا عسل آن ها مصنوعی و تقلبی می باشد چون به هیچ وجه توجیه اقتصادی برای زنبوردار ندارد که عسل طبیعی را با قیمت بسیار پایین بفروشد.

 

زنبورداری که عسل طبیعی تولید می کند زحمات بسیار زیادی برای مراقبت و تولید آن متحمل شده و آن را به قیمت اندک نمی فروشد.

 

و برخی از فروشندگان قیمت های نجومی و بسیار بالایی دارند معمولا چندین برابر فروشندگان دیگر، که این فروشندگان به دو دسته تقسیم می شوند.

  ۱۱ خواص عسل و دارچین شگفت انگیز که نمی دانید!

 

۱- فروشنده هایی که عسل طبیعی دارند اما سودهای خیلی بالایی می گیرند که این فروشندگان به ندرت پیدا می شوند. و اصلی ترین دلیل این نوع قیمت گذاری آنها ارزشمند دیدن محصول خودشان است. اما قیمت عسل طبیعی مناسبی ندارند.

 

۲- فروشندگانی که کاملا عسل تغذیه شده و مصنوعی می فروشند و دلیل اصلی این نوع قیمت گذاری فروش عسل به کسانی می باشند که فکر می کنند که عسل طبیعی را باید با قیمت های بسیار بالا خرید.

 

گران بودن عسل دلیل خوبی برای طبیعی بودن آن نیست و ارزان بودن قیمت عسل هم به هیچ عنوان عسل طبیعی را به شما نخواهد نرساند.

قیمت گذاری فروشگاه آنلاین عسل یک چطور می باشد؟

ما در عسل یک، عسل طبیعی و خام را به فروش می رسانیم و هیچ کاری مانند حرارت دادن بر روی عسل انجام نمی دهیم. و اصول ما بر پایه صداقت می باشد. ما بر این باوریم که از هر دستی بدهید از همان دست می گیرید. و قیمت ما طبق کیفیت بالایی که داریم به صورت منصفانه و مناسب گذاشته ایم.

 

همانطور دیگر محصولاتمان مانند بره موم ، گرده گل و ژل رویال که هر کدام قیمت منصفانه دارد. انتخاب با شماست که چه عسلی به چه قیمتی تهیه کنید هر چیزی که باید بدانید را به شما توضیح دادم.

 

قمیت عسل طبیعی در سال ۹۸:

سال ۹۸ هم مانند سال ۹۷ قیمت عسل متفاوت می باشد.  قیمت عسل طبیعی کمی دیرتر از بقیه اجناس در بازار به روزرسانی می شود.

در سال ۹۸ به دلیل کم تر شدن پوشش گیاهی آویشن در ایران ، قیمت عسل آویشن به نسبت بقیه عسل ها بالاتر رفت.

 

آیکون عسل یک

به دنبال عسل طبیعی و خام هستید؟

عسل یک با ضمانت بازگشت وجه عسل طبیعی ارائه می دهد.

شماره تماس:

۰۹۱۲۰۶۴۱۰۱۴ 

عوامل موثر بر قیمت عسل:

همه زنبورداران اصول قیمت گذاری عسل را با توجه به فروش خودشان تنظیم می کنند. البته به طبیعی بودن یا درصد طبیعی بودن آن توجه دارند.

قیمت عسل طبیعی:

موارد بسیار متعددی در قیمت عسل موثر می باشد. ما مهم ترین عوامل را برای آگاهی شما عزیزان مطرح می کنیم.

  خواص عسل و زعفران

۱- نوع عسل طبیعی

 

اغلب مردم فقط عسل را یک نوع می بینند اما عسل های زیادی وجود دارد که هر کدام بو، مزه و رایحه متفاوتی دارد.

 

عسل تک گل یا عسل هایی که از یک نوع گیاه یا گل به دست آورده شده است. مثلا عسل گشنیز یا عسل آویشن به صورت کم تری یافت می شود و همین موضوع قیمت آن را بیشتر می کند.

 

و در مقابل عسل هایی که از چندین گل برداشت می شود، که اغلب مردم به نام عسل چهل گیاه می شناسند. به راحتی می توان آن را تولید کرد و به نسبت از قیمت های پایین تری برخورد دار می باشد.

 

و در این میان برخی عسل ها واقعا به ندرت پیدا می شوند که قیمت آن نسبت به عسل های دیگر بیشتر است. برای مثال عسل سیاهدانه به دلیل پوشش مناطق کمی که از این گیاه وجود دارد. قمیت بالایی دارد.

 

۲- کیفیت عسل

مهم ترین عامل برای قیمت عسل، کیفیت آن می باشد و سریع ترین روش برای تشخیص کیفیت عسل، آزمایش عسل در آزمایشگاه تخصصی عسل می باشد. به هر اندازه ای کیفیت عسل مطلوب باشد و جواب آزمایشگاه خلوص عسل بالاتری را نشان دهد منطقا مبلغ آن نیز بالاتر است. البته نه، به هر قیمتی

فروشگاه آنلاین عسل یک به شما صادقانه این موضوع را مطرح می کند تا آگاهی شما عزیزمان نسبت به قیمت عسل بالاتر برود و فروشگاه آنلاین عسل یک همه این عوامل را در قیمت گذاری خود رعایت کرده است.

 

البته که ما در مورد کیفیت عسل طبیعی صحبت می کنیم و با عسل های مصنوعی، تقلبی یا تغذیه شده که در بازار به راحتی پیدا می شود کاری نداریم. صحبت ما فقط در مورد عسل طبیعی می باشد.

 

۳- بسته بندی عسل

نوع بسته بندی هم در قیمت عسل موثر می باشد که می توان عسل را در ظروف شیشه ای، پلاستیکی یا فلزی نگهداری کرد. که بهترین نوع، بسته بندی  پلاستیکی با جنس خوب می باشد.

  چگونه از گرده گل نگهداری کنیم ؟

 

۴- مکان برداشت عسل

منطقه برداشت عسل تا حدودی به قیمت عسل تاثیر گذار است. مناطقی که گل و گیاهان آنجا کمتر مورد آسیب حشرات موزی قرار گرفته کیفیت بالاتری از عسل به ما می دهد. که به روی قیمت عسل کمی موثر است.

 

قیمت عسل گون

عسل گون طعم عالی و منحصر به فردی دارد، رنگ عسل گون زرد کم رنگ (کهربایی) است. قیمت عسل گون ۱۵۰ هزار تومان است. ساکارز عسل گون زیر ۳ درصد می باشد.

 

قیمت عسل آویشن

عسل آویشن طعم ملایم و عطر بوی خاص خودش را دارد، رنگ عسل آویشن به قرمزی می زند، قیمت عسل آویشن ۲۱۰ هزار تومان است. ساکارز عسل آویشن زیر ۳ درصد است. عسل آویشن طرفداران زیادی دارد و برای سرماخوردگی و درمان بیماری های ویروسی عالیست.

 

قیمت عسل کنار

عسل کنار در جنوب کشور تولید می شود. طرف دارن شگفت انگیزی دارد. عطر و طعم گرم و خوش دارد، قیمت عسل کنار ۱۶۰ هزار تومان است، ساکارز این عسل به دلیل نوع گیاه کنار زیر ۵ درصد است. نام دیگر عسل کنار ، سدر می باشد. رنگ عسل کنار قرمز به سمت تیره می باشد.

 

مطالب زیر را حتما بخوانید

فروشگاه عسل یک

۳۰۰,۰۰۰ تومان
۲۱۰,۰۰۰ تومان

One thought on “قیمت عسل طبیعی در سال 99

  • گروه تحریریه عسل یک میگوید:

   سلام دوست عزیز نه هیچکس نمی تونه بگه من به زنبور عسل دستور میدم که از گیاه آویشن یا خارشتر شهد جمع آوری کنه.
   بلکه نام گذاری عسل براساس گیاه قالب آن گذاشته می شود.

  • مرتضی میگوید:

   نه عزیزم بستگی به اون منطقه ای داره زنبور ازش تغذیه میکنه مثلا گیاه خارشتر زیاد تو اون منطقه اسم اون عسل رو خارشتر میذارن پس نام گذاری براساس گیاه قالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با عسل یک