۵ خواص عسل کنار که باورتان نمی شود.

خواص عسل کنار - عسل کنار

آنچه که شما در این مقاله مطالعه خواهید کرد خواص عسل کنار، خواص عسل کنار برای پوست، خواص عسل کنار وحشی، خواص عسل کنار اصل، قیمت عسل کنار، تشخیص عسل کنار و در مورد عسل کنار بوشهر، دذفول و شوشتر، مشخصات عسل کنار و هر مطلب مرتبط و کاربردی که به آگاهی شما کمک کند.

عسل کنار را یکی از بهترین نوع عسل در فرهنگ عرب زبان‌‌ها می باشد. و عسل کنار یکی از هدایای ارزشمند در ایام قدیم بوده است. هر کسی بخواهد از عسل کنار برای بهبود بیماری های خود استفاده کند مطمئنا بهترین انتخاب را داشته است.

عسل کنار چیست؟

عسل کنار از گیاه کنار که نام دیگر آن سدر است گرفته شده. البته که به عسلی کنار گفته می شود که حداقل ۵۰ درصد به بالا از شهد گیاه کنار استفاده شده باشد.

تشخیص عسل کنار
پیشنهاد می کنم این مقاله را بخوانید :::::::>  تشخیص عسل طبیعی از تقلبی

برای اینکه عسل کنار اصل را تشخیص دهیم باید عسل کنار را به آزمایشگاه ببریم و مهمترین فاکتور آزمایشگاه ساکارز آن می باشد که در عسل کنار باید ساکارز زیر ۵ درصد باشد.

5 خواص مهم عسل کنار

۱-خواص عسل کنار: التیام زخم

عسل کنار هم مانند عسل های دیگر مثل عسل آویشن و عسل گون و عسل های دیگر می تواند زخم ها را بهبود دهد. اما چیزی که برای ما مهم است اینکه عسل کنار از سرعت بالاتری برای بهبود زخم ها نسبت به دیگر عسل ها شروع به فعالیت می کند. حتی عسل کنار را با دیگر داروهای شیمیایی مقایسه کرده اند عسل کنار زودتر به نتیجه رسیده است.

عسل کنار را می تواند با کمک رساندن به بافت های آسیب دیده روی سطح داخلی و خارجی پوست به درمان زخم ها با سرعت بالاتری بپردازد.

۲- خواص عسل کنار: آنتی بیوتیک بسیار قوی

خواص عسل کنار - عسل کنار

یکی از خواص خاص عسل کنار قدرت آنتی بیوتیک آن است. این عسل می تواند با عفونت های باکتری ها و قارچ ها مبارزه کند. چرا میگم عسل کنار آنتی بیوتیک خیلی قوی و خوب هست؟ به این دلیل که عسل کنار می تواند با سوپرمیکروب ها که در در پوست ، سینوس ها و بخش های داخلی بدن انسان وجود دارد مبارزه کند و آنها را از بین ببرد.

و یا حداقل کاری که می کند اینکه از رشد آنها جلوگیری می کند. برخی افراد دچار عفونت سوپر میکروب می شودند و فکر می کنند که سرماخورده اند و آنتی بیوتیک هایی که قبلا استفاده کرده اند نمی توانند به آنها کمک کند و بیماری آنها خوب نمی شود. عسل کنار یک ویروس کش قهار و درجه یک است.

۳- خواص عسل کنار: سرشار از مواد مغذی

یکی از دلایل نیرومند بودن و بزرگی بدن و جسه عرب زبان ها استفاده از مواد مغذی مانند عسل کنار هستند. شاید برای شما هم سوال شده باشد که چرا این عرب ها افرادی قدبلند و بدنی بزرگ دارند البته که یک بخش آن مربوط به آب و هوا می باشد.

اما وقتی به سبک غذایی آن توجه کنید عسل کنار طبیعی یکی از مواد غذایی هست که همیشه در حال مصرف آن هستند. عسل کنار سرشار از مواد معدنی و مغذی است که ۹۰ درصد نیاز مواد معدنی بدن را تامین می کند و بدن ما همیشه در ثروت مواد مغذی خواهد بود.

بدن را مانند یک سیستم ببینید که هر آنچه می خواهد (مواد مغذی و ویتامین) در اختیار دارد و می تواند از آن استفاده کند. عسل کنار این وظیفه را برای بدن شما به عهده می گیرد.

۴- ضد درد و تب شدید

خواص عسل کنار - عسل کنار

عسل کنار ضد درد در بدن می باشد اگر در پای یا کمر یا هر عضوی از بدن احساس درد می کنید می توانید روی کمک عسل کنار حساب باز کنید. یکی از راه های تسکین درد آرام کردن بخش های عصبی و رگ های عضو می باشد.

عسل کنار در خود فیتوکمیکال دارد که می تواند در کاهش تب شدید به شما کمک کند. برای اینکه دلیل علمی داشته باشیم محققان این اثر را روی موش ها تست کردند. در واقع زمانی که موش ها تب شدید داشتند مقداری عسل کنار وارد بدن آنها کردند و وقتی نتیجه را دیدند کاملا حیرت انگیز بود. طوری که عسل کنار اثری به مراتب بهتر از آسپرین و ایندومتاسین داشته است.

۵-خواص عسل کنار: تقویت نیروی جنسی

یکی از دغدغه های امروزی زوجین نبود قوای جنسی کافی برای ارتباط جنسی است. وقتی بدن نیروی کافی نداشته باشد در کیفیت ارتباط جنسی زن و شوهر به خصوص مردان اثرات بدی می گذارد.

دوباره باید تایید کنم که عسل کنار در سبد غذایی عرب زبان ها همیشه هست و در سبد غذایی ما نیست پس می توانیم بفمیم که چرا عرب ها در ارتباط جنسی که دارند از قوای جنسی خوبی برخوردار هستند.

وقتی عسل کنار را وارد زندگی روزمره خود کنید اثرات آن به مرور وارد زندگی شما می شود و می توانید یک ارتباط جنسی خوبی تجربه کنید.

5 خواص عسل وحشی کنار

عسل کنار وحشی که بهترین نوع عسل کنار است بی شمار خواص دارد که هر کدام می تواند هر بیماری خطرناکی را از بین ببرد.

۱-بازکردن عروق قلبی

یکی از موثرترین خواص عسل کنار وحشی باز کردن رگ های قلبی است. فواید دیگر آن بهبود عملکرد دستگاه گوارش است.

۲- خواص عسل وحشی برای تقویت حافظه و تمرکز

خواص عسل کنار - عسل کنار

تمرکز برای موفقیت از اهمیت بالایی برخوردار است. کسی که تمرکز نداشته باشد نمی تواند کاری را به درستی انجام بده نمی تونه چیزی را به خوبی یاد بگیره نمی تونه روی اهداف خودش تمرکز داشته باشد. عسل وحشی تمرکز و حافظه را تقویت می کند. همین امر باعث پیشرفت شما خواهد شد.

۳- بهبود عملکرد گوارش و زخم معده

مخصوصا برای کسانی که زخم معده دارند بسیار بسیار زیاد موثر است. به نظر من به جای مصرف قرص و مواد شیمیایی می توانید از عسل وحشی استفاده کنید تا فرق درمان با عسل وحشی را متوجه شوید.

پیشنهاد می کنم این مقاله را بخوانید :::::::>  ۶ خواص عسل برای معده که نمی دانید!

۴- خواص عسل وحشی برای کم خونی

درمان کم خونی را می توانید با عسل وحشی به نتیجه دلخواه خودتان برسانید. عسل وحشی را روزانه و به صورت مداوم مصرف کنید تا کم خونی در شما ناپدید شود.

۵-خواص عسل وحشی برای عفونت رحم

استفاده از عسل وحشی برای درمان عفونت رحم کاملا موثر است. اگر می خواهید مقاله کامل در این باره بیشتر بدانید به مقاله درمان عفونت رحم با عسل مراجعه کنید.

پیشنهاد می کنم این مقاله را بخوانید :::::::>  درمان عفونت رحم با عسل: بسیار ساده و کارآمد برطرف کنید

طریقه مصرف عسل کنار

بسته به نوع مصرف عسل شما متفاوت خواهد بود. اما پیشنهاد بنده اینکه عسل کنار را با لیمو تازه و کمی آب ولرم مخلوط کنید تا یک نوشیدنی عالی درست کنید. ابتدای صبح بهترین زمان مصرف این نوشیدندی هست.

مقالاتی که جالب هستند

محصولات طبیعی

-12%
۱۳۰,۰۰۰ تومان ۱۱۵,۰۰۰ تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با عسل یک