۷ خواص عسل گون شگفت انگیز که نمی دانید.

عسل گون - خواص عسل گون - خرید عسل گون

می خوام در مورد ۷ خواص عسل گون و مواردی چون طعم عسل گون و خواص عسل گون برای پوست و قیمت عسل گون و رنگ عسل گون و مشخصات عسل گون با هم صحبت بکنیم تا به صورت کامل هر چیزی که می خواهید را بدانید. یکی از مهم ترین خواص عسل گون را می توانیم در بهبود درد مفاصل و استخوان بدانیم. بیماری رماتیسم را می توانید با خواص عسل گون با حدود بسیار زیادی درمان کنید.

طعم عسل گون

طعم عسل گون را بسیار مرغوب بوده و زمانی که مصرف می کنید طعمی شبیه به نرمی و شیرینی ملایمی دارد که احساس خوبی به شما می دهد.

رنگ عسل گون

رنگ عسل گون طبیعی را در رنگ زرد روشن می توان یافت که معمولا رنگ عسل طبیعی بین زرد روشن یا سیاه تیره وجود دارد. رنگ عسل گون برگرفته از گیاه گون می باشد. البته هر عسلی که ما در عسل یک به فروش می رسانیم برگرفته از نوع گیاه آن می باشد.

  رنگ عسل طبیعی:راز بزرگ

قیمت عسل گون

قیمت عسل گون در فروشگاه اینترنتی عسل یک ۱۱۵ هزار تومان می باشد. البته این قیمت عسل گون طبیعی می باشد اگر بخواهید عسل تقلبی تهیه کنید می توانید با ۲۰ هزار تومان هم عسل بخرید. ما در عسل یک عسل تقلبی به فروش نمی رسانیم فقط عسل طبیعی درجه یک به دستان مشتریان خود می دهیم.

به دنبال خرید عسل گون طبیعی هستید؟

روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

عسل گون می خوام
آیکون عسل یک

۷ خواص عسل گون

۱-خواص عسل گون برای پوست

عسل گون پوست را لطیف تر می کند طوری که نرمی پوست را می توان به مرور شفاف تر می کند. اگر می خواهید به صورت تخصصی خواص عسل برای پوست را مطالعه کنید.

۲-خواص عسل برای مفاصل

همانطور که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم یکی از خواص مهم عسل گون بهبود درد مفاصل و استخوان است. یکی از خاصیت های خود گیاه گون هم بالا بردن تراکم استخوان است که می تواند به دردهای مانند پا درد یا زانو درد کمک بسیار زیادی کند.

در عسل گون اسیدهای متفاوتی وجود دارد که یکی از اصلی ترین آن اسید فرمیک است.

عسل گون با دارا بودن اسید فرمیک داروی گیاهی خیلی خوبی برای درمان بیماری ها و دردهای مفصلی و استخوانی است که به صورت خوردنی و مالیدنی می توانید مصرف نمایید.

 عسل گون - خرید عسل - خواص عسل گون

۳-خواص عسل گون برای درمان معده

البته که در کل عسل های متفاوتی برای معده مناسب هستند. عسل گون هم در بیماری های گوارشی و زخم معده بسیار کمک کننده است و می تواند به شما در تقویت معده و گوارش یک نقش اساسی ایفا کند.

  ۶ خواص عسل برای معده که نمی دانید!

۴-خواص عسل گون برای جلوگیری از رشد تومور

جلوگیری از رشد انواع تومور ها یک خواص ناب عسل گون می باشد. عسل گون با دارا بودن ساپونین و پلی ساکارید های در برابر محدود کردن و یا کاهش دادن رشد تومور ها در بدن انسان نقش مهمی را ایفا می کند.

۵-خواص عسل گون برای جلوگیری از استرس

مبازره با استرس یک خاصیت عسل گون می باشد. هیجانات بالا و استرس های موزمن می توانند بسیار خطر آفرین باشن در حالی که هورمون های استرس زا می توانند صدمات غیر قابل جبران برای سیستم سلامتی بدن ما داشته باشند. فقط آرامش در زندگی می تواند استرس را کاهش دهد در همین راستا نشان داده شده است که عسل گون در کاهش استرس و بهبود آرامش در بدن بسیار موثر است.

 عسل گون - خرید عسل - خواص عسل گون

۶-خواص عسل گون برای تنظیم کلسترول

به طور کلی عسل گون سطح کلسترول خون بالا را کاهش داده و تنظیم می کند. عسل گون چربی های اضافی را در روده نامحدود می کند و به طور کلی سم زدایی طبیعی انجام می دهد. عسل گون یک تنظیم کننده کلسترول عالی می باشد.

۷- جلوگیری از بیماری دیابت:

در واقع عسل گون (که نام علمی گون astragalus ) با تنظیم گلوکز در خون و با کاهش رادیکال های آزاد می تواند از بیماری دیابت جلوگیری کند. عسل گون با تاثیر آنتی اکسیدانی که در خود دارد به خانم های باردار که دچار بیماری دیابت هستند کمک کند تا از استقرار انسولین در بدن را جلوگیری کند.

مقالات دوست داشتنی

محصولات پیشنهادی

-۱۲%
۱۳۰,۰۰۰ تومان ۱۱۵,۰۰۰ تومان

One thought on “۷ خواص عسل گون شگفت انگیز که نمی دانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با عسل یک