خواص عسل و سیاه دانه

خواص عسل و سیاه دانه

سیاه دانه و عسل  یکی از ترکیب های خاص می باشد. سیاه دانه و عسل هر کدام  به تنهایی اینقدر خاصیت دارند که زبان زد در میان مردم می باشد. الان که این مقاله را می نویسم ویروس کرونا در ایران شیوع پیدا کرده و امیدوارم در هر زمانی که در حال خواندن این مطلب از سایت عسل یک هستید این ویروس از بین رفته باشد.

سیاه دانه و عسل توانایی از بین بردن عفونت و ویروس را دارند.و در درمان بیماری های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

طعم سیاه دانه تلخ هست اما  دلیل نمی شود از آن استفاده نکنیم. سیاه دانه ضد باکتری عفونی و انگل می باشد. حتی خانم های باردار می توانند از آن استفاده کنند.

خواص سیاه دانه و عسل

در این بخش به صورت تخصصی در مورد خاصیت عسل و سیاه دانه صحبت می کنیم و هر کدام با یک توضیح مختصر بیان می کنم.

دانشمندان به این باور رسیده اند که سیاه دانه به بیمارانی که مشکلات قلبی و کم خونی و میگرن دارند می تواند به صورت سنتی به آنها کمک کند.

سیاه دانه و عسل طبیعی
سیاه دانه و عسل طبیعی

حتی از یکی از خواص عسل وسیاه دانه کمک به بیماران سرطانی می باشد. دلیل آن وجود اسیده های چرب مورد نیاز بدن می باشد. که در سلامتی این بیماران بسیار تاثیر گذار هست.

کسانی که دچار بیماری سینوزیت می شوند توصیه می کنیم که هر ۱۰ روز یک بار از عسل و سیاه دانه استفاده کنند.

خواص سیاه دانه و عسل برای تب

اگر در هنگام بیماری تب شما بالا رفته می توانید از سیاه دانه و عسل برای کاهش تب استفاده بفرمایید. البته با کوبیدن سیاه دانه و سکنجبین هم می توانید استفاده کنید.

  خواص ژل رویال: ۱۷ خواص کاملا شگفت انگیز ژل رویال

تقویت سیستم ایمنی بدن

بی شک یکی از بهترین راه های تقویت سیستم ایمنی بدن ترکیب عسل و سیاه دانه است. مخصوصا برای بیماری های عفونی و ویروسی که بدن نیازمند یک سیستم ایمنی قوی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با عسل یک